Zespół Łódzkiego Centrum PsychodynamicznegoAgnieszka Borowicz Bartosik

Psycholog psychoterapeuta

Telefon: 506-057-569; email: agnieszkaborowicz@onet.pl

Więcej informacji: http://psychoterapia-lodz.pl/  lub http://gabinetpsychoterapii-lodz.pl

Agnieszka

Jestem psychologiem i psychoterapeutą psychodynamicznym. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim w 2001 r., potem 4-letnią szkołę w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie w 2007 r. Uzyskałam dyplom psychoterapeuty po 4-letnim szkoleniu w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w 2012 r.

Od 2005 roku przyjmuję w ramach prywatnej praktyki specjalizując się w pracy psychoterapeutycznej z dorosłymi i młodzieżą. Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną i grupową (m.in. dla Dorosłych Dzieci Alkoholików), jak również terapię dla par i małżeństw. Realizuję diagnozę psychologiczną w zakresie osobowości. Prowadzę warsztaty psychologiczne dla dorosłych i dla młodzieży. Jestem rekomendowaną przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie realizatorką programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” cz.I i II.

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, Polskiej Federacji Psychoterapii oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuję pod stałą superwizją.

W ramach ŁCP prowadzę:

      • konsultacje psychologiczne dla dorosłych i młodzieży
      • psychoterapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży
      • psychoterapię dla par i małżeństw
      • psychoterapię grupową dla dorosłych
      • konsultacje dla rodziców
      • warsztaty psychologiczne

Znany lekarz - Agnieszka Borowicz-Bartosik
ABC Zdrowie - Agnieszka Borowicz-Bartosik


Magdalena Foss-Kita

Certyfikowana psychoterapeutka psychodynamiczna, certyfikowana mediatorka, mgr socjologii

Telefon: 885 144 294; email: magdalenafoss@hotmail.com

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką psychodynamiczną i terapii skoncentrowanej na przeniesieniu. Ukończyłam czteroletnie podyplomowe szkolenie w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

Pracuję od 1999 roku. Swoje doświadczenie w pracy rozpoczęłam w ośrodku socjoterapii „Pępęk” Fundacji ETOH. Pracowałam jako socjoterapeutka z dziećmi w wieku od 9 do 13 lat. Następnie prowadziłam interwencję kryzysową pacjentów po traumie wykorzystania we Francji. Od 2012 roku prowadzę długoterminową indywidualną psychoterapię psychodynamiczną dorosłych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuję pod stałą superwizją.

Pracuję w języku polskim i francuskim.

W ramach ŁCP prowadzę:

      • konsultacje psychologiczne dla dorosłych i młodzieży
      • psychoterapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży

Paweł Karawajczyk

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta, superwizor szkoleniowy Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego

Telefon: 661 454 171; email: pawel.karawajczyk@gmail.com

Paweł_portret_1Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą psychodynamicznym. Ukończyłem psychologię w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Posiadam dyplom psychoterapeuty Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego i certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuję pod stałą superwizją.

Przez kilkanaście lat pracowałem w Poradni Zdrowia Psychicznego, a od 2010 r. prowadzę praktykę prywatną. Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i młodzieży. Pomagam osobom w depresji, cierpiącym na zaburzenia nerwicowe i zaburzenia osobowości, przeżywającym rozmaite problemy emocjonalne i trudności w relacjach z innymi ludźmi.

Pacjentom cierpiącym na zaburzenia osobowości oferuję psychoterapię psychodynamiczną opartą o założenia Psychoterapii Skoncentrowanej na Przeniesieniu (TFP – Transference Focused Psychotherapy), która jest rekomendowana przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Prowadzę psychoterapię także w języku angielskim.

W ramach ŁCP prowadzę:

      • psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych
      • psychoterapię indywidualną dla młodzieży
      • konsultacje psychologiczne

Anna Nowak

Psychoterapeuta

Telefon: 694 216 384; email: anna.nowak.poland@gmail.com

Ania2Jestem psychoterapeutą psychodynamicznym, pedagogiem specjalnym, terapeutą zajęciowym. Ukończyłam 4-letnie Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Jestem członkiem Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuję pod stałą superwizją Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Od 2008 r. pracuję jako psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego „Lniana”, a od 2010 r. prowadzę praktykę prywatną. Prowadzę psychoterapię indywidualną z osobami dorosłymi i młodzieżą. Zajmuję się również terapią par. Pracuję z szerokim wachlarzem problemów psychicznych min. depresją, zaburzeniami nerwicowymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami odżywiania. Od wielu lat jestem również związana zawodowo ze Schroniskiem dla Kobiet i Dzieci, w którym pracuję z osobami bezdomnymi i wykluczonymi społecznie.

W ramach ŁCP prowadzę:

       • psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży
       • konsultacje psychologiczne dla dorosłych i młodzieży
       • psychoterapię dla par


Znany lekarz - Paweł Karawajczyk

Izabela Malewicka

Psycholog psychoterapeuta

Telefon: 694 665 465; email: izabelalewicka@o2.pl

Iza_portretJestem psychologiem i psychoterapeutą psychodynamicznym. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim. Jestem w trakcie czteroletniego szkolenia z psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuję pod stałą superwizją.

W ramach ŁCP prowadzę:

        • psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych
        • psychoterapię indywidualną dla młodzieży
        • konsultacje psychologiczne