Seminarium „Rola ojca na różnych etapach rozwoju dziecka”

Wysłany przez:

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane udziałem w Psychodynamicznym Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży (edycja XXI, 2018/2019), akredytowanym przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, na bezpłatne seminarium pt. „Rola ojca na różnych etapach rozwoju dziecka”, które poprowadzi Paweł Karawajczyk, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta psychodynamiczny.

Seminarium skierowane jest do psychologów, pedagogów, nauczycieli, kuratorów sądowych, pracowników socjalnych, wychowawców w świetlicach środowiskowych i innych placówkach wychowawczych, opiekuńczych, terapeutycznych czy resocjalizacyjnych, a także osób, które planują pracę w instytucjach o takiej specyfice.

Celem seminarium jest przybliżenie tematyki ojcostwa w ujęciu psychoanalitycznym oraz prezentacja metodyki pracy podczas Studium. Po warsztacie możliwa jest rozmowa na temat Studium.

Termin: piątek, 26.10.2018 r., godz.17.00-18.30

Miejsce: Łódzkie Centrum Psychodynamiczne, ul. Przyszkole 2 lok.16, Łódź

Warunkiem udziału w warsztatach jest uprzednia rejestracja u prowadzącego. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 661 454 171 lub mailowo: pawel.karawajczyk@gmail.com do 25.10.2018 r.

0
  Podobne posty
  • No related posts found.

Panel zarządzania zgodami