Warsztat: „O relacjach, które rzeźbią człowieka…”

Wysłany przez:

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane udziałem w Psychodynamicznym Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży (edycja XXI, 2018/2019), akredytowanym przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym na bezpłatny warsztat pt. „O relacjach, które rzeźbią człowieka, czyli o wpływie nurtu rodzicielstwa bliskości na rozumienie więzi”, który poprowadzi Agnieszka Borowicz-Bartosik, psycholog, psychoterapeuta i trener.

Warsztat skierowany jest do psychologów, pedagogów, nauczycieli, kuratorów sądowych, pracowników socjalnych, wychowawców w świetlicach środowiskowych i innych placówkach wychowawczych, opiekuńczych, terapeutycznych czy resocjalizacyjnych a także osoby, które planują pracę w instytucjach o takiej specyfice.

Celem warsztatu jest przybliżenie tematyki rodzicielstwa bliskości oraz prezentacja metodyki pracy podczas Studium. Po warsztacie możliwa jest rozmowa na temat Studium.

Termin: piątek, 19.10.2018 r., godz.17.00-18.30

Miejsce: Łódzkie Centrum Psychodynamiczne, ul. Przyszkole 2 lok.16, Łódź

Warunkiem udziału w warsztatach jest uprzednia rejestracja u prowadzącej. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 506 057 569 lub mailowo: agnieszkaborowicz@onet.pl do 18.10.2018 r.

 

0
  Podobne posty
  • No related posts found.

Panel zarządzania zgodami